Ücretsiz Wordpress Temaları

İmdb: 6.4/10

Lucy (2014) TrDublaj 1080p

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Lucy (2014) filmi, 6.4 puan alarak 2014 yapımı olan filmin konusunda ise FİLM ÖZETİ Lucy (2014) Türkçe Full izle, Lucy Tek Parça izle, Lucy film izle, Lucy Hd izle.Tayvan’ın başkenti Taipe’nin suça batmış yeraltı dünyası sokak çeteleri, mafya ve işbirlikçi polisler tarafından yönetilirken en aktif ticaret uyuşturucu ağı üzerinden yurutülür. Lucy, bu tehlikeli uyuşturucu şebekesinde, belalı bir çete için kurye olarak çalışmak zorunda kalan genç bir kadındır. Bir gün bir teslimat öncesinde taşıması için vücudunun içine yerleştirilen uyuşturucu, beklenmedik bir şekilde Lucy’nin vücuduna nüfuz edip kanına karışmaya başlayınca olağanüstü bir durumla karşılaşır; damarlarında dolaşan kimyasallar, ona insanüstü yetenekler kazandırmıştır. Artık akıl okuma, telekinezi ve acıyı hissetmeme gibi güçlere sahip olan genç kadın acımasız bir savaşçıya dönüşecektir.Filmi Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Film 2014 yılında vizyona girmiş olup İMDB puanı 6.4 olarak oylanmıştır. Filmin kadrosunda Minsik Choi, Morgan Freeman, Scarlett Johansson rol almaktadır. Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim türündeki filmin yönetmen koltuğunda ise Luc Besson oturmaktadır. İyi Seyirler..

Film izle

Aşk Notları (2016) TrAltYazılı 1080p

 • Tr Altyazı
 • 1080p

Aşk Notları — The History of Love 2016 filmi, 6.4 puan alarak 2016 - ABD yapımı olan filmin konusunda ise 2. Dünya Savaşı'nda Polonya'nın Almanlar tarafından işgali üzerine Amerika Birleşik Devletleri'ne kaçmış Leo Gursky (Derek Jacobi), çocukluk yıllarında aşık olduğu, ancak ailesi tarafından yine ABD'ye gönderilmiş Alma'yı hiç unutmamış, başka hiçbir kadını sevmeyeceğine dair kendine söz vermiştir. Ömrünün son yıllarını geçiren Leo ile, annesinin yeniden evlenebilmesi için girişimlerde bulunan genç Alma Singer'ın (Sophie Nélisse) yolları kesişir. Bu esnada çok eskiden yazılmış, ancak yeni ortaya çıkan gizemli bir kitap, hepsinin hayatını derinden etkileyecektir. Aşk Notları filmi, Nicole Krauss'un 2005 yazdığı The History of Love kitabından uyarlandı.

Film izle

Çavdar Tarlasındaki Asi (2017) 1080p Türkçe Altyazılı izle

 • Tr Altyazı
 • 1080p

Çavdar Tarlasındaki Asi – Rebel in the Rye (2017) filmi, 6.4 puan alarak 2017 yapımı olan filmin konusunda ise FİLM ÖZETİ Çavdar Tarlasındaki Asi - Rebel in the Rye filminin konusu, 2. Dünya Savaşı yıllarında asker olan ve o dönemi bir türlü aklından çıkaramayan J.D. Salinger, buna rağmen istikbali olan bir yazardır. Kısa öykülerinde oluşturduğu Holden Caulfield karakterini bir romana aktarması ve daha fazla öykü yazması için Columbia Üniversitesi'ndeki hocası Whit Burnett'den sürekli destek alır. Diğer taraftan da Oona O'Neill ile yaşadığı aşk ve yazar olarak kimliğini bulma çabası, genç adamın hayatının en bunalımlı dönemlerinden birini yaşamasına neden olmaktadır..

Film izle

Çarpık Evdeki Cesetler (2017) TrAltYazılı 1080p

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Çarpık Evdeki Cesetler - Crooked House filminin konusu, Agatha Christie’nin kendisinin en iyi romanlarında biri olarak adlandırdığı Crooked House, büyükbabaları öldürülen Leonidas Ailesi’nin cinayeti çözmek için evin sakinlerinden Sophia’nın eski sevgilisi Charles Hayward’ın eve davet edilmesinin ardından yaşananlara odaklanıyor..Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

Film izle

Creep 2 (2017) TrDublaj 1080p

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Creep 2 2017 filmi, 6.4 puan alarak 2017 - ABD yapımı olan filmin konusunda ise Erkeklerle bir gün geçirerek bunu sanat eserine dönüştürmeye çalışan bir yönetmen, seri katil olduğunu iddia eden biriyle bir gün geçirmeyi de es geçemez ve sonunda kendini içinden çıkamayacağı bir konumda bulur.

Film izle

Çavdar Tarlasındaki Asi 2017 TrAltYazılı 1080p

 • Tr Altyazı
 • 1080p

Çavdar Tarlasındaki Asi — Rebel in the Rye 2017 filmi, 6.4 puan alarak 2017 - ABD yapımı olan filmin konusunda ise 2. Dünya Savaşı'nda asker olarak geçirdiği dönemi bir türlü aklından çıkarmayı başaramamış J.D. Salinger (Nicholas Hoult), buna rağmen genç ve yetenekli bir yazar adayı olarak dikkat çekmektedir. Kısa öykülerinde yarattığı Holden Caulfield karakterini bir romana aktarması ve daha fazla öykü yazması için Columbia Üniversitesi'ndeki hocası Whit Burnett'ın (Kevin Spacey) sürekli onu cesaretlendirip yönlendirmektedir. Bir yandan da Oona O'Neill ile yaşadığı aşk ve yazar olarak kimliğini bulma çabası, genç adamın hayatının en bunalımlı dönemlerinden birini yaşamasına neden olmaktadır.

Film izle

Lefty Brown’un Türküsü 2017 TrAltYazılı

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Lefty Brown’un Türküsü 2017 filmi, 6.4 puan alarak 2017 - ABD yapımı olan filmin konusunda ise At hırsızlarının izini sürerken düşürüldükleri pusuda 40 yıllık silah arkadaşını kaybeden yaşlı Lefty intikam almaya kararlıdır. Ancak öyle korkusuz, attığını vuran bir kahraman değil, ayağı aksayan, korkabilen, sıradan biridir aslında. At hırsızlarının izini sürerken rastladığı genç bir çocuk (Yeremiah)da ona katılır...

Film izle

OtherLife 2017 TrAltyazılı 1080p

 • Tr Altyazı
 • 1080p

OtherLife 2017 Altyazılı filmi, 6.4 puan alarak 2017 - Avustralya yapımı olan filmin konusunda ise Ren adlı bir bilim adamının sanal gerçeklikleri tetikleyen bir ilacı icat etmesi ve ortağı Sam ile birlikte bu buluşu nasıl kullanacakları konusunda mücadele edişi anlatılmaktadır.

Film izle

Her Şey 2017 TrAltYazılı 1080p

 • Tr Altyazı
 • 1080p

Her Şey — Everything Everything 2017 filmi, 6.4 puan alarak 2017 - ABD yapımı olan filmin konusunda ise Sürekli mikrop ve bakterilerden uzak yaşaması gereken, bağışıklık sistemiyle ilgili nadir bir hastalığa sahip olan 17 yaşındaki Maddy Whittier (Amandla Stenberg) 24 saat evden çıkmadan ve hemşire kontrolü altında hayatını idame ettirektedir. Bu esnada komşuları Olly Bright'ı (Nick Robinson) görür ve tanışarak mesajlaşmaya başlarlar. Hapis hayatından artık oldukça sıkılan Maddy, günün birinde Olly ile beraber evden kaçıp o yaşına kadar görmek isteyip göremediği her şeyi keşfetmek üzere bir yolculuğa çıkar.

Film izle