Ücretsiz Wordpress Temaları

İmdb: 7.4/10

Stalin’in Ölümü 2017 TrAltYazılı 1080p

 • Tr Altyazı
 • 1080p

Stalin’in Ölümü — The Death of Stalin 2017 filmi, 7.4 puan alarak 2017 - Fransa , İngiltere yapımı olan filmin konusunda ise 70'li yaşlarının ortasındaki SSCB lideri Joseph Stalin'in sağlığı gayet yerindedir. Paranoyak yapısı ile düşmanlarına kök söktürmeye, acımasızlığı ile en yakınlarının bile gözünü korkutmaya devam etmektedir. 20 milyon insanın ölümüne sebep olmuş bir diktatör olarak hala tüm gücü elinde bulundurmaktadır. Ta ki bir sabah çalışma odasında ölü bulunana dek... Diktatörün ölümünün ardından 30 yıl demir yumrukla yönetilen ülkenin içine düştüğü kaos kimileri için ise bir fırsat anlamına gelmektedir. Stalin'in çevresindeki yalakalar bir anda iktidar yarışına girişir... Fabien Nury ve Thierry Robin'in Fransız çizgi romanından uyarlanan filmde, SSCB lideri Joseph Stalin'in son günleri ve ölümün ardından yaşananlar anlatılıyor. Armando Iannucci'nin yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Jeffrey Tambor, Steve Buscemi, Andrea Riseborough, Olga Kurylenko, Rupert Friend, Michael Pali yer alıyor.

Film izle

Körlük TrDublaj 1080p

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Körlük – Blind filmi, 7.4 /10 puan alarak 2014 - ABD yapımı olan filmin konusunda ise İngrid,gözlerini yeni kaybetmiş kör bir kadın yazardır.Böylesine vahim bir olay başına geldiği için hem çok mutsuz hem de çok korkuyordur.Gözleri olmadan dışarıda hayata tutunmanın çok zor olduğunu düşünmekte,bu yüzden kendisi için en güvenilir sığınağın evi olduğuna karar verir.Eşi ile mutlu bir evliliği olmasına rağmen,yine de kendisi oldukça mutsuz hissetmektedir. Zamanla,dört duvar arasında korkuları büyürken bir yandan da içinde biriktirdiği ve açığa çıkarmaya korktuğu gizli kalmış fantezileri kendini dışa vurur.

Film izle

Ertuğrul 1890 (2015) Yerli Film

 • Yerli Film
 • 1080p

Ertuğrul 1890 (2015) filmi, 7.4 puan alarak 2015 yapımı olan filmin konusunda ise FİLM ÖZETİ Ertuğrul 1890 filminin konusu, 1887 yılında Japon heyeti İstanbul’u ziyaret eder ve bunun üzerine Osmanlı firkateyni Ertuğrul da Japonya’ya gider. Ertuğrul Japonya’dan geri dönme yolunda kayalıklara çarpıp batar ve 681 personeliyle sulara gömülür. Firkateynden sadece 69 kişi sağ olarak kurtulur. Japonlar denizden yaralıları tek tek çıkarır ve onları tedavi ederler. İlerleyen zamanlarda Türk-Japon dostluğunu temsilen kazanın olduğu yere bir anıt dikilir. Yıllar sonra 1985 İran-Irak savaşı sırasında Saddam’ın emriyle Tahran havaalanının 24 saat içinde kapatılacağı duyurulur. Japonya dışında tüm ülkeler uçaklarını gönderip vatandaşlarını kurtarır. Dönemim baı Turgut Özal durumu öğrenir ve pilot Ali Özdemir’in yönettiği Türk uçağı Tahrandaki 215 Japon yolcuyu kurtarır.

Film izle

Demir Adam 3 TrDublaj 1080p

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Iron Man 3 — Demir Adam 3 (2013) | İzle filmi, 7.4 puan alarak 2013 - ABD yapımı olan filmin konusunda ise iron man 3 720p izle demir adam 3 720p izle Tony Stark . O bir Dahi . O bir Süper Kahraman . Kahramanımızı bu sefer çok tehlikeli görevler bekliyor . Bu sefer en yakınlarını koruması gerekicek .

Film izle

Demir Adam 2 1080p TrDublaj

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Iron Man 2 – Demir Adam 2 1080p Hd İzle filmi, 7.4 puan alarak 2010 - ABD, yapımı olan filmin konusunda ise Milyarder mucit Tony Stark’ın zırhlı Süper Kahraman Iron Man olduğu tüm dünya tarafından bilinmektedir. Teknolojisini orduyla paylaşması için hükümetten, basından ve halktan baskı gören Tony, bilginin yanlış ellere geçmesinden korktuğu için Iron Man zırhının sırrını açıklamak istemez. Tony, yanında Pepper Potts ve James Rhodes ile birlikte yeni ittifaklar kurar ve büyük güçlerle yüzleşir.

Film izle

Bi Küçük Eylül Meselesi Yerli Filim Hd

 • Yerli Film
 • 1080p

Başrol karakterlerinden Eylül herşeyin yolunda gittiği bir hayata sahiptir. Fakat bir gün bir olay gerçekleşir ve yaşamının son 1 ayını unutur. Çevresindeki herkes ona herhangi bir sorun olmadığını söyler ancak Eylül birşeylerin yerinde gitmediğini anlar. Sadece içgüdülerine güvenerek Bozcaada'ya gider ve orada bir adamla karşılaşır. Bu adam ise Eylül'e kendisini hatırlaması gerektiğini ve aşık olduğu kişi olduğunu söyler.

Film izle

Yitik Zaman: Geri Dönen Çocuk 2016 TrDublaj 1080p

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Yitik Zaman: Geri Dönen Çocuk 2016 filmi, 7.4 puan alarak 2016 - Güney Kore yapımı olan filmin konusunda ise Dağa gezmeye giden ve kaybolan bir grup çocuğun etrafında dönmektedir. Ertesi gün, çocuklardan sadece Soo-Rin (Shin Eun-Soo) bulunur. Birkaç gün sonra Sung-Min (Lee Hyo-Je)'de bulunur. Ancak çocuk artık 13 yaşında değildir. Çocuk birkaç gün içerisinde bir yetişkin (Kang Dong-Won) olmuştur.

Film izle