Ücretsiz Wordpress Temaları

İmdb: 7.5/10

Kare 2017 TrAltyazılı 1080p

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Kare — The Square 2017 filmi, 7.5 puan alarak 2017 - ABD , İsveç , Danimarka , Fransa yapımı olan filmin konusunda ise İsveç'te monarşi kaldırılmış ve şehrin göbeğindeki kraliyet sarayı bir modern sanat müzesine dönüştürülmüştür. Müzenin baş küratörü Christian (Claes Bang), boşanmış ve iki çocuk babası olarak, modern dünyanın tüm gerekliliklerini ve aynı zamanda kendine özgü duyarlılıklarını yerine getiren bir adamdır. Ancak hayatı rayından çıkmak üzeredir: telefonunun çalınmasından sonra yaptığı hareketler, onu utanç verici durumlara düşürür. O sırada müzede sergilenecek Arjantinli bir sanatçının yeni enstalasyonu 'Kare'nin tanıtımını yapacak halkla ilişkiler şirketi çok provokatif bir kampanya hazırlayınca tam bir kargaşa ortamı oluşur. Christian ve müze için varoluş amaçlarını sorgulamaları gereken bir ortam oluşmuştur.

Film izle

Muhteşem Kadın (2017) TrAltYazlı 1080p

 • Tr Altyazı
 • 1080p

Muhteşem Kadın – Una Mujer Fantástica (2017) filmi, 7.5 puan alarak 2017 yapımı olan filmin konusunda ise FİLM ÖZETİ Muhteşem Kadın - Una Mujer Fantástica filminin konusu, ‘Gloria’yla dikkat çeken Şilili yönetmen Sebastian Lelio’nun yeni filmi ‘Una Mujer Fantastica’ hayatının aşkı Orlando’yu aniden kaybeden trans kadın Marina’nın hikayesini konu alıyor..

Film izle

Güzel ve Çirkin (2017) TrDublaj 1080p

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Güzel ve Çirkin — Beauty and the Beast 2017 filmi, 7.5 puan alarak 2017 - ABD yapımı olan filmin konusunda ise Kendisine yapılan büyü sonrasında korkunç bir yaratığa dönüşen bir prens, şatosunda aynı büyüye maruz kalarak konuşan eşyalara dönüşmüş uşakları haricinde kimse olmadan hayatını sürdürmektedir. 10 sene içinde kendisine aşık olacak hiçbir kadın çıkmazsa sonsuza kadar canavar olarak kalacaktır. Bir gün Maurice isminde bir adam şatosuna izinsiz girince yaşlı adamı tutsak alır. Olayı duyan kızı Belle şatoya gelerek babasının özgürlüğü karşılığında şatoda tutsak olmayı kabul eder. Şatodaki eşyalarla ve sonrasında Canavar'la arkadaş olmaya başladıkça korkutucu görüntüsünün altında çok iyi bir kalp taşıdığını öğrenir. Bu sırada Belle'e aşık olan avcı Gaston, Canavar'ı öldürüp Belle ile evlenebilmek için her şeyi yapacaktır. Jeanne-Marie Leprince de Beaumont'un klasik masalının 2017 uyarlamasında Emma Watson ve Dan Stevens baş rolde oynuyor.

Film izle

Açlık Oyunları 3 TrDublaj 1080p

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Açlık Oyunları 3 filmi, puan alarak 2014 - ABD yapımı olan filmin konusunda ise 12. Bölge’nin yokolma aşamasına geldiğini öğrenen Katniss Everdeen, orada neler olduğunu görebilmek için geri döner. Ancak karşına çıkan manzara tam anlamıyla dehşet vericidir. Kazananların evleri dışında, herşey harabaye dönmüş, bölge insanları yeraltında yaşamaya başlamış ve hayatta kalabilmek için büyük bir mücadele’ye atılmışlardır. Katniss, artık bu protesto hareketinin yüzü haline gelmiştir ve bunu kabullenmek istememektedir. Bu isyananın içinde bulunmasının tek sebebi ise Peeta’nın hayatının tehlikede olmasıdır. Açlık oyunları serisinin üçüncü filminin yönetmenliğini, diğer iki filminide yönetmiş olan Francis Lawrence ele alırken, başrollerinde tekrar Jennifer ve Josh ikilisi yer almaktadır. Bu kez Açlık oyunları izleyicilerini çok farklı bir atmosfer bekliyor.

Film izle

Kayıp Balık Dori 2016 3D

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Kayıp Balık Dori — Finding Dory 2016 3D filmi, 7.5 puan alarak 2016 - ABD yapımı olan filmin konusunda ise Pixar'ın en sevilen animasyon filmlerinden biri olan Kayıp Balık Nemo'nun spin-off projesi olan Finding Dory (Kayıp Balık Dori)'de oğlunu aramak için okyanusu bir uçtan diğer uca yüzen Marlin'in, "balık hafızalı" yoldaşı Dory, nihayet kendi adını taşıyan animasyon filmine kavuşacak! Dory'nin kendi ailesini bulma seriveni olan film, anlaşılan o ki yeniden emin ellere teslim edilmiş gibi görünüyor. Kayıp Balık Dori filmi kimsenin unutamadığı Mavi Tang balığı Dori’yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin’le yeniden bir araya getiriyor. Dori neleri hatırlayabilecektir? Ailesi kimdir? Balina dilini nereden öğrenmiştir?

Film izle

Busan Treni 2016 TrDublaj 1080p

 • Tr Dublaj
 • 1080p

Busan Treni — Train to Busan 2016 filmi, 7.5 puan alarak 2016 - Güney Kore yapımı olan filmin konusunda ise Yıkıcı ve durdurulamayan bir virüs Güney Kore'yi vurur. Sok-woo ve kızı Soo-ahn, kendilerini Seul'den Busan'a ulaştıracak hızlı bir trende yolculuk yapmaktadırlar. Ancak yolculukları sırasında tüm tren çalışanları ve yolcuları beklenmedik bir zombi istilasına uğrar. Busan'a doğru hızla ilerleyen bu trende yolcular, zombilere karşı hayatlarına pahasına savaşmak mecburiyetindedir.

Film izle