Ücretsiz Wordpress Temaları

İmdb: 9.1/10

Game of Thrones Sezon 6 Tüm Bölümler TrDublaj Hd

  • Tr Dublaj
  • 1080p

Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheon’un kral olmasını sağlayan Ned Stark’ın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır.

Film izle

Spartacus: Blood and Sand Sezon 1 Tüm Bölümler TrDublaj 1080p

Bu serinin arkasındaki ilham, Roma Cumhuriyeti aleyhinde bir köle isyanına yol açan Thracian Gladyatör Spartacus'dur. Trakyalılar Claudius Glaber tarafından Roma lejyonlarında çoğunlukla Trakya topraklarını yağmalayan Geta'ya karşı bir kampanyada yardımcı olarak görev almaları konusunda ikna olmuştu. Bununla birlikte, Glaber anlaşmayı reddettiği ve Getae'nden dikkatlerini Küçük Asya'daki Mithridates'e saldırıya geçmesinden sonra Trakyalılar ihanete ve isyana kapıldı. Glaber tarafından yakalanan Spartacus, eşi Sura'nın köleliğe mahkûm edildiği halde bir Gladyatör olarak mahkum edilir. Bununla birlikte, Spartacus müthiş bir gladyatör olduğunu kanıtlar ve onu infaz ettirmekle görevli dört gladyatörü yener. Kalabalığın favorisi haline gelen Senatör Albinius, ölüm cezasını köleliğe dönüştürmek üzere yol gösterdi. Spartacus, gladyatör eğitimi için Batiatus tarafından satın alınır, Kendisi kendini eğitirse kanıtlarsa, Sura'yı bulmasına yardım edeceğini taahhüt eder. Serisi geliştikçe, hikaye ihanet ve soykırımları izliyor ... Yazan

Film izle

Dexter 3. Sezon Tüm Bölümler TrAltYazılı 720p

  • Tr Altyazı
  • 1080p

Miami polis teşkilatında adli tıp görevlisi olarak çalışan Dexter Morgan aynı zamanda detaylı planlarla hareket eden serinkanlı bir katildir. Kurbanlarını özenle seçer ve oldukça profesyonel şekilde cinayetler işler. Küçüklüğünden bu yana insanlarla iletişiminde problemler vardır. Soğuk ve ilgisiz bir çocuk olarak büyümüştür. Babasının etkisiyle adli tıp görevlisi olmuş, bu yolla katillere daha yakın olarak kendine yeni yöntemler öğrenmiş ve de aynı zamanda katillerin aklından geçenleri anlamasıyla olayları daha kolay çözmeye başlamıştır. “Dexter”, sıradışı bir karakterin karanlık iç dünyasını, toplumla olan soğuk ilişkilerini başarıyla ekrana yansıtan, TV’de sıkça göremeyeceğimiz ürküten cinayet sahneleri barındıran bir dizi. Kesinlikle alışık olduğumuz CSI tarzı dizilere benzemiyor. Oldukça karanlık, sert ve soğuk. Tüm dizi takipçilerinin izlemesi gerek.

Film izle

Dexter 2. Sezon Tüm Bölümler TrAltYazılı 720p

  • Tr Altyazı
  • 1080p

Dexter, 2. sezona Doakes'un takiplerinden usanmış, öldürme isteğini bastıramamış bir vaziyette başlar. Ancak ilerleyen zamanla Dexter için daha önemli bir sorun ortaya çıkar: Hazine avcıları denizin dibinde Dexter'ın kurbanlarını parçalara ayırdıktan sonra onları son yolculuklarına yolladığı kısma ulaşırlar ve Miami Metropolis Karakolu'nda “Bay Harbor Butcher” isimli yepyeni bir seri katil avı başlar ve tabi Dexter için de zor anlar...

Film izle

Dexter 1. Sezon Tüm Bölümler TrAltYazılı 720p

  • Tr Altyazı
  • 1080p

Dexter'la tanışın...Karanlık düşlerine şahit olun..Gündüzleri adli tıp polisi, geceleri ise seri katil, üstelik ikisinde de çok başarılı. Bir katili bir başka katilden daha iyi kim anlayabilir!Öldürme arzusu dışında insani duygulardan yoksun doğan Dexter, ahlaki değerleri olan bir seri katil: Sadece yasaların elinden kaçmayı başaran canileri öldürüyor. Üç yaşında öksüz ve yetim kalan Dexter, bir polis tarafından evlat edinilmiş. Yeni babası, Dexter’ın karakterindeki karanlık tarafı çok geçmeden fark etmiş ve onun önü alınamayan şiddet arzusunu, insan öldürenleri öldürmeye kanalize etmesini sağlamış. Bunun sonucunda Dexter, hem seri cinayet işleyenleri hem de kanundan yakasını kurtaran diğer katilleri kendine hedef olarak seçmeye başlamış. Dexter Morgan içindeki müthiş öldürme arzusuna karşın, günlük hayatta insanlarda hayli sakin, iyi huylu ve kendi halinde bir adam izlenimi bırakıyor. Sempatik görünümü sayesinde, kimse onun böyle bir “karanlık tarafı” olabileceğinden şüphelenmiyor: Sevgilisi Rita da, kız kardeşi Debra da, patronu da... Sadece mesai arkadaşı Doakes, onda bir tuhaflık olabileceği hissine kapılıyor.

Film izle